تبلیغات
my nasa - نمایشگاه هوایی ماکس 2011

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


my nasa
هـــــــــــوا فضا
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 مرداد 1390 توسط ایمان
دهمین نمایشگاه بین‌المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماكس2011» با شركت 793 شركت از 40 كشور جهان، در منطقه‌ای در اطراف مسكو گشایش یافت.

همچنین به گزارش ایرنا در این دوره از نمایشگاه هوا-فضای 'ماكس' روسیه، 241 فروند هواپیما در معرض دید علاقه مندان گذاشته شده و قرار است 91 فروند از آنها برای تماشای بازدیدكنندگان به نمایش درآیند.

سازمان دهندگان نمایشگاه هوا - فضای روسیه پیش بینی كرده اند كه در طول برپایی 6 هزار نفر از آن بازدید كرده و 10 میلیارد دلار قرار داد امضا شود.


روسیه به عنوان یكی از كشورهای پیشرو در ساخت تجهیزات هوا- فضا قرار است برای نخستین بار نسل جدید جنگنده های 'تی -50' خود موسوم به 'پاك ف' را برای بازدیدكنندگان نمایش دهد.


از دیگر محصولات هوایی - فضایی روسی به نمایش گذشته شده می توان به هواپیماهای جنگی 'سوخو 35'، 'میگ 35'، 'سوخود30'، 'آنتونوف 15' (مشترك با اوكراین) و بالگردهای تهاجمی و باری 'كا آ 226' ،'بركوت'، 'ام تی وی 5' و هواپیماهای جنگی متعلق به جنگ جهانی دوم اشاره كرد.


در این دوره از نمایشگاه همچنین تجهیزات پدافندی ساخت روسیه از قبیل 'بوك ام 2 ای'، 'پچورا 2 ام' ، 'آنتیی 2500' ،'اس 400' ، 'تور ام 2 تی' ، 'شلیكا' و 'ایگلا اس' همراه با تجهیزات 'استرلتس' برای تماشای بازدیدكنندگان به نمایش گذاشته شده است.


از دیگر نكات جالب توجه دهمین دوره نمایشگاه هوا- فضای 'ماكس 2011' می توان به نمایش 'ایرباس 380' و 'بویینگ 787' و بمب افكن 'بی 52' اشاره كرد كه میهمان این دوره از نمایشگاه هستند.


همچنین قرار است گروه های نمایشی خلبانی معروف روسیه موسوم به 'پرستوها'، 'بازهای روسیه' و 'شوالیه های روسیه' همراه با گروه هایی از دیگر كشورها مانند فرانسه و ایتالیا در مدت برپایی نمایشگاه برای بازدیدكنندگان حركات نمایشی انجام دهند.


طبقه بندی: اخبار،
.: Weblog Themes By Pichak :.


free counters
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک


قالب میهن بلاگ

download

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

چت

قالب بلاگ اسکای

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ